Chytré zemědělství

DomůChytré zemědělství

Vítejte ve věku Q

Od čelních nakladačů až po chytré farmaření, značka Quicke vždy nabídne stejnou úroveň odbornosti a spolehlivosti. Nyní se díky plně integrovaným chytrým technologiím můžete nechat zavést do éry propojených strojů a velkého objemu dat.

Chytré zemědělství

Sběr dat po lopatách

Váš čelní nakladač je nyní více než jen nástroj. Je to ucelený systém navržený k maximálnímu výkonu při farmaření. Je to součást zvyšujícího se zapojení do probíhajících změn v zemědělství. Velký objem dat dokáže určit skryté vzorce, díky kterým lze vyvinout nové zařízení, které dokáže zefektivnit farmaření.

Dnes využíváme výhod digitálních zařízení a senzorů chytrých zařízení. Zítra už dokáží Vaše zařízení Quicke vzájemně komunikovat a usnadní přechod z manuálních procesů na automatické.

Data pro efektivnější zemědělství do roku 2050

Do roku 2050 budou muset farmy po celém světě uživit světovou populaci, která je odhadovaná na 9,7 miliardy lidí. To je oproti dnešním dnům nárůst o 20 %. Podle předních odborníků bude právě dostatek potravin jedna z největších výzev budoucnosti. Jelikož klimatické změny snižují výnos polí *(+ 0,5 C˚ = nižší výnos o 10 %), farmaření musí být v budoucnu více efektivní. Více inteligentní. Špatná zpráva je, že to je pouze 3 desetiletí vzdálená budoucnost. Dobrá zpráva ovšem je, že každoroční cyklus farmaření nám přináší možnosti, jak se na tuto budoucnost připravit a najít řešení.

Chytré zemědělství
Chytré zemědělství

Automatizace práce

Optimalizujte Váš čas. Zvyšte Vaši produktivitu.

Zjednodušte postupy.

Farmaření dnes x Farmaření zítra

Moderní farmářské stroje ukládají informace na různých místech. To znamená, že tyto informace nemohou sdílet, a tak i spolupracovat. Již brzy budou informace z těchto strojů ukládány na jednom místě, což umožní spolupráci Vašich strojů pro ještě lepší efektivitu.

Chytré zemědělství
lastarm

5 cest, jak pracovat chytře. Ne více.

Vážení nákladu. Synchronizace uživatelských dat. Přesné pohyby nářadí. To je pouze začátek cesty, na kterou se spolu s Quicke můžete těšit.