Farmaření 4.0

DomůFarmaření 4.0

Chytře, ne více.

Populační růst. Změna klimatu. A s tím vším ruku v ruce nutná větší ochrana životního prostředí. Zemědělství se potýká s výzvami, které tu ještě nebyly. Pro zemědělce je nyní důležité s méně dělat více. Proto je právě teď čas na to, aby zemědělský sektor pracoval o to chytřeji. Nejsou k tomu ovšem zapotřebí velké mozky, ale velká data. Vídejte do věku Zemědělství zítřka.

Zemědělství zítřka umožní vše zemědělským komponentům Vašeho strojního vybavení komunikovat navzájem. To vše za účelem efektivnější spolupráce a úspory času. Digitální informace bude filtrována skrz stejné úložiště, kde je uložena a analyzována. To Vám přinese čistý a srozumitelný pohled na výsledky Vaší farmy. I nepatrné funkce přináší větší přehled.

Zemědělství zítřka také umožní přístup k datům pro kontrolu, hodnocení i fakturaci. Budete přesně vědět, kdy je potřeba údržba na jednotlivých strojích, což umožní flexibilitu při použití veškerého strojního zařízení. Budete mít přehled o stavu Vašeho nakladače i o jeho vykonané práci. Získáte přesné měření nutričních hodnot krmných směsí. Dostanete informaci, které místa potřebují více hnojiva. Udržujte správný obsah dusičnanů v půdě pro dodržení legislativních požadavků. Tohle vše bude v blízké budoucnosti možné pro zlepšení účinnosti a efektivity zemědělství.

Lze tedy říct, že Zemědělství zítřka opravdu znamená pracovat chytře, ne více. Quicke bude s Vámi a bude poskytovat všechny typy řešení na současné i budoucí výzvy, které na zemědělce čekají. Nejen pro budoucí úspěch Vaší farmy, ale i pro svět, který to bude potřebovat.