Q-companion

DomůQ-companion

S Q-companionem zvládnete více práce za méně času

S unikátním Quicke driver systémem budete mít plnou podporu při každodenní práci. Tento systém se skládá z několika funkcí. První funkcí je vážení nákladu, kdy se náklad váží při zdvihu. Další funkcí je monitorování stavu, které poskytuje plnou kontrolu nad pozicí nářadí a naloženém nákladu. Užitečnou je také funkce dohledu nad údržbou, která slouží k připomenutí údržby a pomáhá udržet nakladač v perfektním stavu.

Q-companion
Více, než jen systém vážení
Vážení nákladu

S pomocí Q-companion bude nyní hračka naložit správné množství materiálu. Tato funkce byla vyvinuta a testována zvlášť pro použití v zemědělství, například při práci s lopatou, balíky/siláží, manipulací s paletami apod.

Aplikace a cloudové služby

Díky použití technologie Bluetooth® můžete jednoduše exportovat data o vážení nákladu z Vašeho Q-companion na cloudovou službu, na kterou se můžete připojit z Vašeho počítače nebo tabletu a následně s těmito daty pracovat.

Monitorování pozice nářadí

S touto funkcí máte vždy plnou kontrolu. Ukazatele Vám sdělí okamžitou výšku a úhel nářadí, není tak už potřeba znovu nastavovat indikátor nářadí, když dojde ke změně nářadí.

Připomenutí údržby

Q-companion Vám dokáže díky této funkci připomenout, kdy je potřeba namazat nakladač a kdy zkontrolovat čepy a ložiska. To umožní snížit riziko poruchy nebo nutných oprav a zvýší zhodnocení investice do Vašeho nakladače.

Představujeme Q-companion s aplikací a cloudovou službou

S unikátním Quicke driver systémem budete mít plnou podporu při každodenní práci. Aplikace a cloudová služba umožní sledovat práci Vašeho čelního čelního nakladače způsobem, který dříve nebyl možný. S funkcemi jako vážení, monitorování stavu, kontrola pozice nářadí a připomínka údržby bude práce efektivnější než kdy dříve

Q-companion

(anglické titulky)