Nový systém ovládání Quicke Control System

Na základě 70 let zkušeností a zcela nového a robustního hardwaru nyní Quicke nabízí novou řadu systému ovládání QCS, a to základní a cenově výhodný QM-command a univerzální a ergonomický QE-command – nový standard v oblasti inteligentního a efektivního ovládání nakladačů.

QCS

(anglický text)

S QCS je vše ve vašich rukou

Chytré zemědělství na dosah ruky: Quicke Control system (QCS) maximálně zjednodušuje všechny úkoly Vašeho čelního nakladače. A to ať se jedná o sklizeň, svoz z polí a krmení hospodářských zvířat nebo rychlý sběr dat a přenos na cloud. Opakující se úkoly a vážení materiálu je automatické, nastavení nářadí je optimalizováno a operátorovi v kabině je tak maximálně zjednodušena obsluha. Zemědělství tak nemůže být chytřejší.

QCS

Robustní ovladače pro chytré farmaření

QE-command

Efektivita při každodenní manipulaci s materiálem, kterou máte pod palcem.

QE-command přichází s novým joystickem, který umožňuje pracovat po dlouhé hodiny bez únavy. To vše díky dlouhodobému testování ve spolupráci se zemědělci po celém světě.

Precizní ovládání umožňuje digitálně ovládaný hydraulický rozvaděč, který je vybaven nízkotlakou regenerací objemu oleje a oddělením hydraulického okruhu ovládání od pracovního tlaku nakladače. To vše Vám umožní soustředit se více na práci a méně na samotné ovládání stroje. QE-command navíc přichází s přesným a nezávislým ovladačem funkcí nářadí díky proporcionálnímu kolébkovému spínači. (Live3).

Ve zkratce – je zde nová éra manipulace s materiálem.

QM-command

Se svou robustností a zaměřením na to nejdůležitější, QM-command nabízí perfektní vyváženost mezi jednoduchostí a funkčností, kterou potřebujete.

Tento nový systém má integrované všechny základní funkce v joysticku. To zahrnuje i odpružení nákladu, zajištění nářadí a 2 nastavitelná tlačítka podle Vašich potřeb.

Navíc k tomu všemu je u QM-command dostupný nezávislé ovládání hydraulické funkce nářadí s nastavitelnou ryhclostí (Live3).

Hydraulické a elektronické spojení

Pro QCS bylo vyvinuto nové propojení hydrauliky a elektroniky mezi nakladačem a traktorem. Robustní řada nové QCS multispojky je výsledek dlouhodobého testování mezi uživateli a zajišťuje bezproblémový provoz spolu s jednoduchým připojením nebo odpojením pod tlakem.

QCS multispojka je dostupná jak ve standardní konfiguraci, tak i v konfiguraci Live3. Nabízí přitom nesrovnatelně jednoduší použití a ergonomii jako výsledek inovativních vlastností. Mezi tyto vlastnosti patří ochrana proti prachu, plně integrovaná elektronika nebo otočně uložené hadice.

Nespornou výhodou QCS multispojky je i snížení hydraulických ztrát při současném zvýšení rychlosti nakladače. Dále je to i snížení spotřeby paliva a v důsledku toho i úspora času a nákladů.

QCS
QCS

Kombinace QE-command s Q-companion

– Automatizace opakujících se úkonů a vážení materiálu

– Optimalizované nastavení pro každý nástroj a úlohu

– Nové komfortní funkce pro efektivní a dlouhé pracovní dny

– Intuitivní navigace v menu pomocí rolovacího kolečka joysticku