Když 1 + 1 = 3

DomůKdyž 1 + 1 = 3

Když 1 + 1 = 3

Vytvořte přidanou hodnotu s QE-command a Q-companion QCS

Tato nabídka je víc než součet jejích částí, jedná se o nový standard pro přesné,
inteligentní a efektivní ovládání nakladače. Vysoce výkonná kombinace ovládání QE-command a asistenčního systému Q-companion je mimořádně efektivní a maximálně produktivní. Protože kromě klasických funkcí Q-companion, jako je vážení nákladu, zobrazení polohy, připomenutí údržby a jednoduchý záznam a přenos dat do cloudu, nabízí kombinace s ovladačem QE-command nový standard pro přesné, inteligentní a efektivní ovládání nakladače. Q-companion QCS je plně integrován do joysticku, nabídka se ovládá přímo rolovacím kolečkem joysticku, což vám umožňuje používat převratné funkce.

Mezi tyto funkce patří:
• QMotion: Poloautomatické pohyby nakladače ukládají 2 jednotlivé polohy výšky a úhlu nářadí, mezi kterými se můžete pohybovat.
• QRange: Zmenšuje pracovní prostor nakladače omezením výšky a úhlů.
• QEnds: Odpružení koncové polohy.
• QShake: nastavitelná funkce vyklepávání lopaty a rozmetání materiálu.

Zároveň se můžete opřít i o další funkce systému ovládání QCS, tedy možnost proporcionální práce s 3. funkcí pomocí kolébkového ovladače na zadní straně joysticku, funkční tlačítka, která jsou volně programovatelné a také uživatelsky konfigurovatelné průtoky a rychlosti včetně trvalého průtoku 3. funkce a mnoho dalšího!

Když 1 + 1 = 3