Lopata dle Vašich potřeb

Kvalita, stabilita, produktivita a bezpečnost: mnoho důvodů pro Quicke – a nyní ještě více. V Quicke přepracovali nabídku lopat a nyní mohou pyšně představit novou generaci! Díky tomu lze v závislosti na vašich potřebách nalézt to nejvhodnější řešení. Ať se jedná o provozní podmínky, velikost, druh materiálu nebo speciální lopatu pro univerzální použití. Malá nebo XL? Těžký nebo lehký náklad? Výhradně pro velké objemy nebo lopatu na všechno? S modulárním programem lopat máte jistotu, že vždy najdete vhodnou a funkční.

Nová generace lopat šitých na míru byla přepracována a lopaty nyní mají zlepšený design, zvýšenou flexibilitou a k dispozici jsou další upínače. Spolu s širokou nabídkou příslušenství je výsledkem maximální produktivita nejen v zemědělství, ale při použití v jakékoli oblasti.

Od počítačové simulace přes polní test s nejtěžšími náklady k zátěžovému testu odolnosti. Vývojový program Quicke testoval design lopat a kombinace materiálu v teorii a praxi. Nic nebylo necháno náhodě. Důraz byl kladen také na další výhodu lopat Quicke – lopaty se snadno udržují a pokud je to nutné, náhradní díly jsou rychle doručeny, ať už jste kdekoliv. Zajímá Vás to? Zjistěte více a přečtěte si podrobně o všech dostupných variantách lopat a dalšího nářadí Quicke.

Nabídka lopat zde!